Contact

De consulenten van het LCM helpen u graag persoonlijk verder. Afhankelijk van de provincie waar u zich bevindt vaak zelfs op kosten van de provincie.

Contactinformatie

LCM
lcm@erfgoedbrabant.nl 

Noord-Brabant
Contactpersoon: Annette Gaalman
Erfgoed Brabant
Bezoekadres: Waterstraat 16
Postbus 1325, 5200 BJ´s-Hertogenbosch
T (073) 615 62 62
F (073) 615 62 63
E annettegaalman@erfgoedbrabant.nl
I www.erfgoedbrabant.nl

Gelderland
Contactpersoon: Marc Wingens
Erfgoed Gelderland
Westervoortsedijk 67-D, 6827 AT Arnhem
T (026) 352 16 90
E m.wingens@erfgoedgelderland.nl
I www.erfgoedgelderland.nl

Friesland
Contactpersoon: Mirjam Pragt
Museumfederatie Fryslân
Druifstreek 63, 8911 LH Leeuwarden
T (058) 213 91 85
F (058) 213 87 43
E mpragt@museumfederatiefryslan.nl
I www.museumfederatiefryslan.nl

Limburg
Contactpersoon: Sandra Welters
Huis voor de Kunsten Limburg
Bezoekadres: Kapellerlaan 36
Postbus 203, 6040 AE Roermond
T (0475) 399 299
F (0475) 399 298
E swelters@hklimburg.nl
I www.huisvoordekunstenlimburg.nl

Groningen
Contactpersoon: Roeli Broekhuis
Erfgoedpartners Groningen
Lopende Diep 8, 9712 NW Groningen
T (050) 313 00 52
F (050) 318 83 48
E broekhuis@erfgoedpartners.nl
I www.erfgoedpartners.nl

Utrecht
Contactpersoon: Marianne de Rijke
Landschap Erfgoed Utrecht
Bezoekadres: Bunnikseweg 25, 3732 HV De Bilt
Postbus 121, 3730 AC De Bilt
T (030) 22 19 782
E m.derijke@landschaperfgoedutrecht.nl
I www.landschaperfgoedutrecht.nl

Flevoland
Contactpersoon: André Geurts
Nieuw Land Erfgoed Centrum
Bezoekadres: Oostvaardersdijk 113, 8242 PA Lelystad
Postbus 73, 8200 AB Lelystad
T (0320) 225 900
F (0320) 260 436
E a.geurts@nieuwlanderfgoed.nl
I www.nieuwlanderfgoed.nl

Zuid-Holland
Contactpersoon: Evelien Masselink
Erfgoedhuis Zuid-Holland
Bezoekadres: Oude Delft 116
Postbus 3092, 2601 DB Delft
T (015) 215 43 87
F (015) 215 43 99
E Masselink@erfgoedhuis-zh.nl
I www.erfgoedhuis-zh.nl

Zeeland
Contactpersoon: Leo Adriaanse
Stichting Cultureel Erfgoed Zeeland
Bezoekadres: Looierssingel 2
Postbus 49, 4330 AA Middelburg
T (0118) 670 870
F (0118) 670 880
E lcm.adriaanse@scez.nl
I www.scez.nl

De provincies Drenthe, Overijssel en Noord-Holland hebben geen provinciale museum- of erfgoedconsulent.