Organisatie en contact

Het Landelijk Contact van Museumconsulenten (LCM) is het samenwerkingsverband van de museumconsulenten in Nederland. De ondersteuning van musea, met als doel kwaliteitsverbetering en vergroting van het publieksbereik, is de kern van het werk van de museumconsulent.

U kunt rechtstreeks contact opnemen met het LCM via lcm@erfgoedbrabant.nl.

Het LCM bestaat uit het dagelijks bestuur:

Friesland
Contactpersoon: Mirjam Pragt, voorzitter
Druifstreek 63
8911 LH Leeuwarden
T (058) 213 91 85
E mpragt@museumfederatiefryslan.nl
I www.museumfederatiefryslan.nl

Gelderland
Contactpersoon: Liesbeth Tonckens, penningmeester
Erfgoed Gelderland
Adres: Westervoortsedijk 67-D, 6827 AT Arnhem
T (026) 352 16 91
l.tonckens@erfgoedgelderland.nl
I www.erfgoedgelderland.nl

Limburg
Contactpersoon: Sandra Welters, secretaris
Huis voor de Kunsten Limburg
Bezoekadres: Kapellerlaan 36
Postbus 203, 6040 AE Roermond
T (0475) 399 299
E swelters@hklimburg.nl
I www.huisvoordekunstenlimburg.nl

en de verschillende museumconsulentschappen:

Drenthe
Contactpersoon: Iris Bierenbroodspot
Platform Drentse Musea
Bezoekadres: Brink 1, 9401 HS Assen
T (06) 147 48 140
E iris@platformdrentsemusea.nl
W www.museaindrenthe.nl

Flevoland
Contactpersoon: André Geurts
Erfgoedpark Batavialand
Bezoekadres: Oostvaardersdijk 01-13, 8242 PA Lelystad
Postbus 73, 8200 AB Lelystad
T (0320) 225 900
E a.geurts@batavialand.nl
I www.batavialand.nl

Groningen
Contactpersoon: Roeli Broekhuis
Erfgoedpartners Groningen
Lopende Diep 8, 9712 NW Groningen
T (050) 313 00 52
E broekhuis@erfgoedpartners.nl
I www.erfgoedpartners.nl

Noord-Brabant
Contactpersoon: Annette Gaalman
Erfgoed Brabant
Bezoekadres: Waterstraat 16
Postbus 1325, 5200 BJ´s-Hertogenbosch
T (073) 615 62 62
E annettegaalman@erfgoedbrabant.nl
I www.erfgoedbrabant.nl

Utrecht
Contactpersoon: Marianne de Rijke
Landschap Erfgoed Utrecht
Bezoekadres: Bunnikseweg 25, 3732 HV De Bilt
Postbus 121, 3730 AC De Bilt
T (030) 22 19 782
E m.derijke@landschaperfgoedutrecht.nl
I www.landschaperfgoedutrecht.nl

Zuid-Holland
Contactpersoon: Evelien Masselink
Erfgoedhuis Zuid-Holland
Bezoekadres: Oude Delft 116
Postbus 3092, 2601 DB Delft
T (015) 215 43 87
E Masselink@erfgoedhuis-zh.nl
I www.erfgoedhuis-zh.nl

Zeeland
Contactpersoon: Janneke de Wit of Daniëlle Otten
Stichting Cultureel Erfgoed Zeeland
Bezoekadres: Looierssingel 2
Postbus 49, 4330 AA Middelburg
T (0118) 670 886
j.de.wit@scez.nl  of dem.otten@scez.nl
I www.scez.nl

De provincies Overijssel en Noord-Holland hebben geen provinciale museum- of erfgoedconsulent.