Search
Search

Contact en bestuur

Het Landelijk Contact van Museumconsulenten (LCM) is het samenwerkingsverband van de provinciale museumconsulenten in Nederland. De ondersteuning van musea, met als doel kwaliteitsverbetering en vergroting van het publieksbereik, is de kern van het werk van de museumconsulent.

Je kunt ons bereiken via info@museumconsulenten.nl

Het LCM bestaat uit het dagelijks bestuur:

Friesland
Contactpersoon: Mirjam Pragt, voorzitter
Druifstreek 63
8911 LH Leeuwarden
T (058) 213 91 85
mpragt@museumfederatiefryslan.nl 
www.museumfederatiefryslan.nl
Cursussen

Gelderland
Contactpersoon: Liesbeth Tonckens, penningmeester
Erfgoed Gelderland
Adres: Westervoortsedijk 67-D, 6827 AT Arnhem
T (026) 352 16 91
l.tonckens@erfgoedgelderland.nl
www.erfgoedgelderland.nl
Cursussen

Limburg
Contactpersoon: Sandra Welters, secretaris
Huis voor de Kunsten Limburg
Bezoekadres: Kapellerlaan 36
Postbus 203, 6040 AE Roermond
T (0475) 399 299
swelters@hklimburg.nl
www.huisvoordekunstenlimburg.nl

 

en de verschillende museumconsulentschappen:

Museumconsulent_Limburg_Sandra_Welters1

Drenthe
Contactpersoon: Ingeborg Bennink
Platform Drentse Musea
T (06) 41 60 30 70 
ingeborg@platformdrentsemusea.nl
W www.platformdrentsemusea.nl en www.drentsemusea.nl

Groningen

Contactpersoon: Annet van der Meer
Erfgoedpartners Groningen
Raadhuisstraat 3, 9988 RE Usquert
T (0595) 749 330
T (06) 82 07 97 63
vandermeer@erfgoedpartners.nl
www.erfgoedpartners.nl
Cursussen

Annet van der Meer

Noord-Brabant
Contactpersonen: Iris Dracht en Heleen Regenspurg
Erfgoed Brabant
Bezoekadres: Waterstraat 16
Postbus 1325, 5200 BJ ´s-Hertogenbosch

Iris: T (06) 58 84 82 92
E irisdracht@erfgoedbrabant.nl

Heleen: T (06) 52 78 93 96
E heleenregenspurg@erfgoedbrabant.nl

www.erfgoedbrabant.nl
Cursussen

Foto Museumconsulenten Noord-Brabant

Utrecht
Contactpersoon: Marianne de Rijke
Landschap Erfgoed Utrecht
Bezoekadres: Bunnikseweg 25, 3732 HV De Bilt
Postbus 121, 3730 AD De Bilt
T (030) 22 19 782
E m.derijke@landschaperfgoedutrecht.nl
I www.landschaperfgoedutrecht.nl


Zuid-Holland
Contactpersonen: Evelien Masselink (algemeen) en Ellen Steendam (museumregister en museumcollecties)
Erfgoedhuis Zuid-Holland
Bezoekadres: Oude Delft 116
Postbus 3092, 2601 DB Delft

Evelien: T (06) 15 39 89 46
Masselink@erfgoedhuis-zh.nl

Ellen: T (06) 39 32 97 81
E steendam@erfgoedhuis-zh.nl 

www.erfgoedhuis-zh.nl
Cursussen

ellen en evelien

Zeeland
Contactpersoon: Janneke de Wit
Erfgoed Zeeland
Bezoekadres: Looierssingel 2
Postbus 49, 4330 AA Middelburg
T (0118) 670 886
j.de.wit@scez.nl
www.erfgoedzeeland.nl
Cursussen

De provincies Flevoland, Overijssel en Noord-Holland hebben geen provinciale museum- of erfgoedconsulent.

Menu

Ga naar de inhoud